Ako objednať

Nákup u nás je úplne intuitívny. Stačí si vybrať tovar a potom už vás prevedieme celým procesom objednávky, pri ktorom si zvolíte zároveň spôsob platby, dopravu, adresu doručenia atď. A ak si nebudete vedieť rady, pomôžeme vám s výberom, stačí sa ozvať: k dispozícii je vám zákaznícka podpora na chate, e-maile i telefóne. Podrobné pravidlá nájdete v obchodných podmienkach.

Možno vás bude zaujímať aj to, ako je to u nás s dopravou a platbou. Okrem doručenia kuriérskymi prepravcami k vám domov, máte samozrejme možnosť osobného vyzdvihnutia každý deň priamo u nás.

Prečo objednať u nás?

Pretože sa snažíme byť vo všetkom profesionálnejší, spoľahlivejší a dôveryhodnejší než konkurencia a ide nám v prvom rade o vašu maximálnu spokojnosť. Či už potrebujete kvalitný policový regál, hliníkový rebrík alebo manipulačný vozík, u nás máte istotu, že kupujete produkty od zavedených výrobcov s optimálnym pomerom cena/výkon. Garantujeme doručenie objednaného tovaru do druhého dňa. A v neposlednom rade: reklamácie vybavujeme obratom, bez zbytočných procedúr.

Nielen privezieme, ale zadarmo aj odvezieme

U nás máte možnosť vyskúšať si tovar v pokoji doma. Nesplnilo vaše očakávania? Vďaka bezplatnému spätnému zvozu nič neriskujete. Chcete urobiť väčšiu objednávku? Ozvite sa nám, aby sme vám mohli vymyslieť riešenie na mieru.

Môžete prísť osobne

Okrem doručenia až k vám domov máte tiež možnosť každý deň si vyzdvihnúť tovar osobne v našej kamennej predajni na adrese: 

Brno, ul. Vídeňská 100, Garáže OC Futurum, Otvorené: Po - Ne 8:00 - 20:00

Idete k nám? Kliknite SEM a spustí sa vám navigácia.