Doprava a platba

Snažíme sa maximálne šetriť váš čas aj peniaze. Dopravu dotujeme, aby pre našich zákazníkov tvorila zanedbateľnú časť ceny a tovar doručujeme do druhého dňa kuriérskymi prepravcami. Objednávky podané do 15.00 expedujeme ešte v ten istý deň.

Cenu dopravy kalkuluje e-shop podľa váhy a rozmerov. Minimálna sadzba je 89 Kč, za každý ďalší balík potom + 40 Kč. Väčšie objednávky zasielame na palete. 

Spôsob platby

Objednaný tovar môžete zaplatiť jedným z nasledujúcich spôsobov:

  • Dobierkou: Tovar platíte až pri jeho prevzatí; možnosť iba v hotovosti.
  • Prevodom: Pri platbe prevodom na účet nezabudnite uviesť ako variabilný symbol platby číslo objednávky. Číslo účtu: 2101832104/2010 - FIO banka, VS: číslo objednávky.

Potrebujete poradiť, alebo máte otázku ohľadom konkrétneho produktu? Kontaktujte nás na našej profesionálnej online podpore. Podrobné informácie o platbách nájdete v Obchodných podmienkach.

Osobný odber každý deň

Pokiaľ vo vašom projekte hrá úlohu každá hodina, máte možnosť vyzdvihnúť si objednaný tovar každý deň osobne priamo v našej kamennej predajni na adrese: 

Brno, ul. Vídeňská 100, Garáže OC Futurum, Otvorené: Po - Ne 8:00 - 20:00

Idete k nám? Kliknite SEM a spustí sa vám navigácia.

Bezplatný spätný zvoz

Doručený tovar si v kľude vyskúšajte doma. Môže sa stať, že vám nebude vyhovovať, v tom prípade sa nič nedeje: zadarmo si pre neho prídeme. Nákup u nás je absolútne bez rizika.