O nás

Na počiatku bol sen: e-shop, ktorý bude v profesionalite, spoľahlivosti a dôveryhodnosti vždy o krok pred konkurenciou. A tak sme sa rozhodli si ho splniť. Pre vás. Čo ponúkame? Kvalitný tovar etablovaných výrobcov za najlepšie možné ceny. Zoženiete u nás napríklad kvalitné regály, ale tiež hliníkové rebríky či vozíky. Našou predajnou filozofiou je starostlivosť o vašu maximálnu spokojnosť a pohodlie. Chceme byť predajcom, ku ktorému sa budete radi vracať.

 

Parťák pre kutilov i profesionálov

Zakladáme si na prvotriedne zákazníckej podpore. V našej online poradni budete v prípade potreby prepojení na profesionálneho konzultanta, ktorý vám ochotne poradí a pomôže s výberom. Sme naozajstný parťák a radca pre profesionálov i kutilov.

 

Rýchle doručenie, bezplatný spätný zvoz

Tovar vám doručíme najneskôr do druhého dňa a vyskúšate si ho v pokoji doma. Objednané produkty si samozrejme môžete u nás tiež osobne vyzdvihnúť, a to každý deň, vrátane sviatkov. Nie ste s tovarom spokojní? Zadarmo si pre neho prídeme a reklamácie vyriešime obratom. Naším cieľom je vaša dokonalá spokojnosť.